XIII Mistrzostwa Powiatu Starachowickiego w Marszu na Orientację

Utworzono dnia 07.05.2019

Mistrzostwa przeprowadzono w dniu 6 kwietnia 2019 roku na terenie wokół basenu przy  ul. Szkolnej oraz w pobliskim lesie.
W tegorocznych Mistrzostwach brało udział 20 zespołów:

w kategorii TP (dla początkujących) – 10 zespołów,
    w kategorii TU (dla średnio zaawansowanych) – 10 zespołów.

Należy podkreślić, że aż 7 zespołów, to uczniowie Szkoły Podstawowej nr 10 w Starachowicach (z klas 7a, 7b i 7c). Opiekunowie: Renata Krawiec, Sylwia Winnicka, Krzysztof Kasprzyk, Franciszek Łach.

Zwycięzcy w poszczególnych kategoriach:

Kategoria TP /dla początkujących/:

I miejsce - SP nr 10 w Starachowicach - klasa 7c (Patryk Szkudlarski, Jakub Łodej, Cyprian Bukała, opiekun Krzysztof Kasprzyk).

II miejsce - SP w Nietulisku Dużym (Nawojka Wojtasik, Zofia Wojtasik, opiekun Aneta Tokarska-Wojtasik).

III miejsce - PSP w Łomnie (Kinga Śmigielska, Adrian Pożoga, Błażej Wójcicki, opiekunowie: Mariusz Wójcicki, Maria Kita).

Kategoria TU /dla średnio zaawansowanych/:

I miejsce - „Kropka” Gimnazjum nr 1 w Starachowicach (Marek Samsonowski, Jakub Kawałek, opiekunowie: Franciszek Łach, Krzysztof Kasprzyk).

II miejsce - II LO w Starachowicach (Marta Ziewiec, Ewelina Bryła, Natalia Mochocka, opiekun: Joanna Cyrnek).

III miejsce - „Familia Wojtasików” z Nietuliska Dużego (Marcelina Wojtasik, Aneta Tokarska-Wojtasik).

Podsumowanie Mistrzostw odbyło się przy ognisku przy Wiacie, na terenie Miejskiego Centrum Rekreacji i Wypoczynku w Starachowicach. Nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Starachowicach, Urząd Miasta w Starachowicach oraz Zarząd Oddziału Międzyszkolnego PTTK w Starachowicach zostały wręczone przez dyrektora Gimnazjum nr 1 w Starachowicach panią Annę Tarnopolską, Sędziego Głównego zawodów pana Pawła Kowalczyka oraz Agatę Niewczas członka Zarządu Oddziału Międzyszkolnego PTTK w Starachowicach.

Sędzia Główny: Paweł Kowalczyk - Przodownik Imprez na Orientację.  Budowniczy tras: Paweł Starzyński - Przodownik Imprez na Orientację.

Obsługa imprezy: SKKT PTTK Gimnazjum nr 1 w Starachowicach.

Organizatorzy:

* Oddział Międzyszkolny PTTK w Starachowicach

* Gimnazjum nr 1 im. generała Antoniego Hedy-Szarego w Starachowicach.

XIII Mistrzostwa Powiatu Starachowickiego w Marszu na Orientację

Utworzono dnia 07.05.2019, 10:51