Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Pracownicy

Czcionka:

 

Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 10

 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów

 

Dyrektor

  • Renata Samela

Z-ca dyrektora 

  • Anna Woźniak-Kwiatkowska
 

KADRA  PEDAGOGICZNA

 

Edukacja wczesnoszkolna

  • Elżbieta Bodzioch
  • Alina Glina
  • Jolanta Gralec
  • Beata Jankowicz
  • Dorota Jakubczyk
  • Ewa Jarosz-Kot
  • Grażyna Jaśtal
  • Grażyna Kowalska
  • Katarzyna Lutowicz
  • Marzena Michałowicz
  • Agnieszka Miller
  • Dorota Śliwińska
  • Lidia Wolak

Język polski

  • Aleksandra Kosterna
  • Teresa Kowalska
  • Wioletta Kozieł
  • Teresa Piórkowska
  • Beata Wiśniewska

Język angielski

  • Katarzyna Figura
  • Wojciech Gąsowski
  • Joanna Kucharczyk
  • Agnieszka Ludwig
  • Agnieszka Sajdak

Język niemiecki

  • Jolanta Wiśniewska
  • Agnieszka Zatorska

Historia / Wos

  • Karol Głowacki
  • Krzysztof Kasprzyk
  • Mariusz Śledziowski

Matematyka

  • Mariusz Dekiel
  • Dorota Ociesa
  • Marzena Szwed
  • Bożena Woźniak

Przyroda

  • Agnieszka Bojara
  • Sylwia Winnicka​

Biologia

  • Agnieszka Bojara
  • Katarzyna Figura

Geografia

  • Franciszek Łach

Fizyka

  • Mariusz Dekiel

Chemia

  • Wiesława Derlatka

Informatyka

  • Agnieszka Bojara
  • Irmina Domagała-Gront
  • Wojciech Gąsowski
  • Rafał Rękawik

Plastyka

  • Dorota Sarzyńska-Kosieradzka
  • Marcin Słowik-Wilczyński

Muzyka / Technika

  • Marcin Kusiak

Wychowanie fizyczne

  • Barbara Bedorf
  • Michał Jagieła
  • Paweł Niemczyński
  • Grażyna Płusa
  • Katarzyna Pomorska
  • Rafał Rękawik
  • Wojciech Szlęzak

Wychowanie do życia w rodzinie

  • Krzysztof Kasprzyk
  • Beata Wiśniewska
Doradztwo zawodowe
  • Anna Woźniak-Kwiatkowska

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Urszula Jędrzejczyk

Religia

  • Elżbieta Sala
  • ks. Marcin Wójtowicz
  • Iwona Żabicka

Nauczyciele wspomagający

  • Ewa Dobrowolska
  • Magdalena Iwan
  • Liliana Jabłko
  • Elżbieta Kamizela
  • Agnieszka Komisarczyk
  • Justyna Kosztowniak
  • Renata Krawiec
  • Dorota Krzciuk
  • Beata Mroczkowska
  • Ewa Podworska-Błędzińska
  • Joanna Popielarz-Soberka
  • Joanna Raczyńska
  • Monika Raczyńska
  • Sylwia Winnicka
  • Anna Wojciechowska

Biblioteka szkolna

  • Joanna Raczyńska
  • Renata Grunt

Świetlica szkolna

  • Barbara Bedorf
  • Elżbieta Bodzioch
  • Dorota Jakubczyk
  • Beata Jankowicz
  • Aleksandra Kosterna
  • Alina Neska-Przybylska
  • Paweł Niemczyński
  • Joanna Raczyńska
  • Elżbieta Staniszewska
  • Marcin Słowik-Wilczyński
  • Dorota Śliwińska

Pedagog

  • Anna Kowalska
  • Anna Woźniak-Kwiatkowska

Psycholog

  • Alina Neska-Przybylska
  • Elżbieta Staniszewska
Terapeuta
  • Elżbieta Staniszewska

Logopeda

  • Aneta Pryciak-Przemyska
  • Maria Szafraniec

Rehabilitant

  • Aleksandra Sikora
 

PRACOWNICY  ADMINISTRACJI

 

Księgowość

  • Urszula Leszczyńska
  • Patrycja Wąs

Sekretarz szkoły

  • Małgorzata Skrzątek
 

PIELĘGNIARKA  SZKOLNA

 
  • Agata Kowalska
 

PRACOWNICY  KUCHNI

 
  • Zofia Lech
  • Magdalena Szott
  • Adam Wrzecionowski
 

PRACOWNICY  OBSŁUGI

 
  • Rafał Czaja
  • Anna Kowalska
  • Ewa Kulik
  • Katarzyna Leśniewska
  • Szymon Margula
  • Joanna Szczepaniak

 

Zegar

Kalendarium

Grudzień 2021
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Imieniny