Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Pracownicy

Czcionka:

 

Pracownicy Szkoły Podstawowej nr 10

 z Oddziałami Integracyjnymi im. Szarych Szeregów

 

Dyrektor

  • Renata Samela

Z-ca dyrektora 

  • Anna Woźniak-Kwiatkowska
 

KADRA  PEDAGOGICZNA

 

Edukacja wczesnoszkolna

 

  • Beata Jankowicz
  • Dorota Jakubczyk
  • Ewa Jarosz-Kot
  • Malwina Król
  • Katarzyna Lutowicz
  • Marzena Michałowicz
  • Paulina Pocheć
  • Ewa Podworska-Błędzińska
  • Dorota Śliwińska
  • Agnieszka Woźniak

Język polski

  • Beata Wiśniewska
  • Teresa Kowalska
  • Wioletta Kozieł
  • Aleksandra Kosterna

Język angielski

  • Katarzyna Figura
  • Wojciech Gąsowski
  • Joanna Kucharczyk
  • Agnieszka Ludwig
  • Agnieszka Sajdak
  • Miłosz Stanik
  • Ewa Jarosz-Kot
  • Katarzyna Lutowicz

Język niemiecki

  • Agnieszka Zatorska

Historia / Wos

  • Krzysztof Kasprzyk
  • Mariusz Śledziowski

Matematyka

  • Dorota Ociesa
  • Agnieszka Bojara
  • Bożena Woźniak
  • Mariusz Dekiel

Przyroda

  • Agnieszka Bojara

Biologia

  • Agnieszka Bojara
  • Katarzyna Figura

Geografia

  • Franciszek Łach

Fizyka

  • Mariusz Dekiel

Chemia

  • Franciszek Łach

Informatyka

  • Agnieszka Bojara
  • Lidia Szeląg
  • Wojciech Gąsowski
  • Rafał Rękawik

Plastyka

  • Dorota Sarzyńska-Kosieradzka
  • Marcin Słowik-Wilczyński

Muzyka / Technika

  • Lidia Szeląg
  • Marcin Kusiak (u)

Wychowanie fizyczne

  • Barbara Bedorf
  • Michał Jagieła
  • Paweł Niemczyński
  • Grażyna Płusa
  • Katarzyna Pomorska/u/
  • Rafał Rękawik
  • Wojciech Szlęzak

Wychowanie do życia w rodzinie

  • Krzysztof Kasprzyk
Doradztwo zawodowe
  • Anna Woźniak-Kwiatkowska

Edukacja dla bezpieczeństwa

  • Agnieszka Zatorska

Religia

  • Elżbieta Sala
  • Iwona Żabicka
  • ks. Rajmund Grzyb

Nauczyciele wspomagający

  • Magdalena Iwan
  • Liliana Jabłko
  • Elżbieta Kamizela
  • Justyna Kosztowniak
  • Renata Krawiec 
  • Dorota Krzciuk
  • Beata Mroczkowska
  • Anna Petrykowska
  • Ewa Podworska-Błędzińska
  • Joanna Popielarz-Soberka/u/
  • Joanna Raczyńska
  • Monika Raczyńska
  • Wojciech Rurarz
  • Sylwia Winnicka
  • Małgorzata Słaby
  • Sara Suwała
  • Alina Glina

Biblioteka szkolna

  • Renata Grunt
  • Joanna Raczyńska

Świetlica szkolna

  • Aleksandra Kosterna
  • Katarzyna Pomorska/u/
  • Marcin Słowik-Wilczyński
  • Małgorzata Borowiec
  • Miłosz Stanik

Pedagog

  • Anna Kowalska
  • Anna Woźniak-Kwiatkowska
Pedagog specjalny

          Monika Raczyńska

Psycholog

  • Alina Neska-Przybylska
Biofeedback

         Anna Kowalska

Logopeda

  • Aneta Pryciak-Przemyska
  • Maria Szafraniec 

Rehabilitant

  • Aleksandra Sikora
Integracja sensoryczna
  • Alina Neska-Przybylska
  • Aleksandra Sikora
 

PRACOWNICY  ADMINISTRACJI

 

Sekretarz szkoły

  • Małgorzata Skrzątek
 

PIELĘGNIARKA  SZKOLNA

 
  • Agata Kowalska
 

PRACOWNICY  KUCHNI

 
  • Zofia Lech
  • Magdalena Szott
  • Adam Wrzecionowski
 

PRACOWNICY  OBSŁUGI

 
  • Rafał Czaja
  • Anna Kowalska
  • Ewa Kulik
  • Katarzyna Leśniewska
  • Szymon Margula
  • Joanna Szczepaniak

 

Zegar

Kalendarium

Czerwiec 2024
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Imieniny