Lekcje rodzicielskie w klasie I ai.

Utworzono dnia 12.07.2016

W bieżącym roku szkolnym zorganizowane były cztery lekcje rodzicielskie. Dwie poprowadzone zostały przez pracowników Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach. Dzieci były uczestnikami ruchu drogowego, z wykorzystaniem modeli, znaków drogowych i sygnalizacji świetlnej. Zaprezentowano również dzieciom mundur policyjny i wyposażenie każdego funkcjonariusza policji. Uczniowie mogli zobaczyć też,  jak wygląda od środka radiowóz policyjny. Pracownicy Policji sprawdzili  wiedzę dzieci dotyczącą bezpiecznego poruszania się po drogach i ulicach oraz bezpiecznego zachowania się podczas wypoczynku letniego.

Lekcje zorganizował Pan Tomasz Nowak, a pomagali mu w tym: sierż. Agnieszka Staryczenkow, sierż. Katarzyna Kisiel, st. asp. Rafał Krężel.

Podczas lekcji z pracownikami Nadleśnictwa w Skarżysku-Kamiennej dzieci dowiedziały się dużo ciekawostek dotyczących życia zwierząt w lesie oglądając film edukacyjny o przygodach dzika Ryjo. Od pracowników nadleśnictwa otrzymali pamiątkowe książeczki o leśnych zwierzętach.

Lekcję poprowadzili: Pan Rafał Mosiołek i Pani Milena Kępas.

Zajęcia plastyczno-techniczne poprowadziła Pani Emilia Piekarska, z pomocą mam: Pani Iwony Białek, Pani Diany Woś, Pani Barbary Obrębskiej i Pani Moniki Michalskiej.

Mamy wspólnie z dziećmi przygotowały statek na Piracki Dzień Dziecka w naszej szkole.

Lekcje rodzicielskie w Iai

Utworzono dnia 12.07.2016, 22:33