„Zielona szkoła” w Jantarze

Utworzono dnia 30.08.2015

W tym roku szkolnym nic nie wskazywało na to, że odbędzie się „zielona szkoła”. Jednak uczniowie klas starszych, którzy każdego roku uczestniczą w takich wyjazdach bardzo prosili o zorganizowanie wyjazdu na „zielona szkołę” również w tym roku zwłaszcza, że opuszczają mury „dziesiątki”.

To była duża motywacja dla p. Teresy Szymczak, która podjęła się zorganizowania wyjazdu do Jantaru w dniach 20.05 – 27.05.2015 i bycia kierownikiem.

Opiekę nad dziećmi sprawowały jeszcze p. Ania Woźniak – Kwiatkowska, Grażyna Płusa i Elżbieta Kamizela.

W wyjeździe do Jantaru uczestniczyło 48 uczniów z klas I-VI.

Dzięki bardzo dobrej organizacji, wielu atrakcjom, możliwości wypoczynku w klimacie nadmorskim( plaża, place zabaw, nowoczesne boiska, wycieczki, rejs statkiem) i pięknej pogodzie do końca wyjazdu wszystkim dopisywały dobre humory.

Wzruszającym momentem było odczytanie podziękowania zredagowanego przez grupę najstarszych uczestniczek – uczennic klas VIa i VIb.

Oto tekst przemówienia:

W związku z tym, że jest to nasza ostatnia zielona szkoła, bo jesteśmy w 6 klasie chciałyśmy powiedzieć kilka słów.

Bardzo dziękujemy Paniom, że musiały z nami wytrzymać, znosić nasze dolegliwości, rozmowy w nocy i wiele innych rzeczy.

Dzięki Paniom każdego roku jest organizowana zielona szkoła. Dziękujemy koleżankom i kolegom za miłą atmosferę.

Największe podziękowania należą się pani Teresie organizatorce, która jeszcze raz dała się namówić na wyjazd i za uśmiech na twarzy, nawet w trudnych chwilach.

Niedługo pójdziemy do gimnazjum, ale ten rok szybko zleci i z niektórymi znowu się spotkamy. Te 6 lat było niesamowite i za to Wam dziękujemy.”

Takie słowa mobilizują do organizowania kolejnych wyjazdów na zieloną szkołę.

„Zielona szkoła” w Jantarze

Utworzono dnia 30.08.2015, 22:21

Nie odnaleziono wydarzeń w wybranym okresie.